Kalendár

Medzinárodný, TT Cup
1
2
Pod
Celkovo
Predĺženia
6:45Nezačal
Tokic, Bojan
Hazin, Jeremy
1
1.07
2
8.09
Pod
1.92
85.5
Predĺženia
1.86
15
6:45Nezačal
Batra, Manika
Ho, Tin-Tin
1
1.34
2
3.20
Pod
1.89
101.5
Predĺženia
1.88
15
6:45Nezačal
Ionescu, Ovidiu
Yan, Xin
1
1.01
2
14.23
Pod
1.91
72.5
Predĺženia
1.86
15
6:45Nezačal
Shao, Jieni
Kallberg, Christina
1
1.48
2
2.59
Pod
1.87
104.5
Predĺženia
1.90
15
Medzinárodný, Ukraine Win Cup
1
2
Pod
Celkovo
Predĺženia
6:45Nezačal
Panin, Vyacheslav
Dyakov, Vladimir
1
2.17
2
1.61
Pod
1.81
74.5
Predĺženia
1.89
8
Medzinárodný, TT Cup
1
2
Pod
Celkovo
Predĺženia
Medzinárodný, TT Cup
1
2
Pod
Celkovo
Predĺženia
Tencent LoL, LPL
1
2
Pod
Celkovo
Predĺženia
7:00Nezačal
Rare Atom
Ultra Prime
1
1.17
2
4.95
Pod
1.47
2.5
Predĺženia
2.65
10
Austrália, Západný štát, 1. liga
1
X
2
Pod
Celkovo
Predĺženia
7:00Nezačal
Perth Glory FC
Gwelup Croatia SC
1
2.64
X
3.66
2
2.40
Pod
1.92
3
Predĺženia
1.82
30
7:00Nezačal
FK Khimki SRL
FK Zenit Saint Petersburg SRL
1
7.64
X
4.73
2
1.32
Pod
1.67
3
Predĺženia
2.08
22
7:00Nezačal
FK Lokomotiv Moscow SRL
PFK Arsenal Tula SRL
1
1.62
X
3.58
2
4.94
Pod
1.63
2.5
Predĺženia
2.15
21
7:00Nezačal
FK Rubin Kazan SRL
FK Spartak Moscow SRL
1
3.01
X
3.26
2
2.17
Pod
1.79
2.5
Predĺženia
1.92
21
Rusko, 3. liga, stred
1
X
2
Pod
Celkovo
Predĺženia
7:00Nezačal
Ska-khabarovsk-m
FC Znamya Noginsk
1
3.74
X
3.96
2
1.72
Pod
1.94
3
Predĺženia
1.77
13
Austrália, NBL1, ženy, sever
1
2
Pod
Celkovo
Predĺženia
7:00Nezačal
Northside Wizards (w)
Red City Roar (w)
1
1.01
2
11.02
Pod
1.85
150
Predĺženia
1.85
35
Austrália, Západný štát, 1. liga
1
X
2
Pod
Celkovo
Predĺženia
7:00Nezačal
Sorrento FC
Inglewood United FC
1
2.44
X
3.72
2
2.55
Pod
1.72
3.5
Predĺženia
2.04
31
7:00Nezačal
Rockingham City FC
ECU Joondalup
1
6.53
X
5.02
2
1.39
Pod
2.06
3
Predĺženia
1.71
30
Austrália, Severný NJW 1. liga
1
X
2
Pod
Celkovo
Predĺženia
7:00Nezačal
Weston Workers FC
Maitland FC
1
5.54
X
4.95
2
1.45
Pod
1.92
3.5
Predĺženia
1.82
31
7:00Nezačal
Grange Thistle SC
Robina City FC
1
3.97
X
4.35
2
1.62
Pod
1.91
3.5
Predĺženia
1.79
13
Austrália, Západný štát, 1. liga
1
X
2
Pod
Celkovo
Predĺženia
7:00Nezačal
Floreat Athena FC
Bayswater City SC
1
1.60
X
4.48
2
4.51
Pod
1.81
3.5
Predĺženia
1.94
31
7:00Nezačal
Perth SC
Cockburn City SC
1
1.64
X
4.26
2
4.42
Pod
2.01
3
Predĺženia
1.75
31
7:00Nezačal
Abduraimova, Nigina
Zyryanova, Anna
1
1.52
2
2.36
Pod
1.83
21.5
Predĺženia
1.87
6
Austrália, Severný NJW 1. liga
1
X
2
Pod
Celkovo
Predĺženia
7:00Nezačal
Edgeworth FC
Lambton Jaffas FC
1
2.08
X
3.63
2
3.19
Pod
1.79
3
Predĺženia
1.96
31
Austrália, Západný štát, 1. liga
1
X
2
Pod
Celkovo
Predĺženia
7:00Nezačal
Balcatta
Armadale SC
1
2.59
X
4.02
2
2.30
Pod
1.92
3.5
Predĺženia
1.82
32
Rusko, Liga Pro
1
2
Pod
Celkovo
Predĺženia
7:00Nezačal
Sergeevich, Igor
Karpovkin, Gennady
1
1.85
2
1.85
Pod
1.83
74.5
Predĺženia
1.88
8
Oceanic, Bix Invitational, Playoffs
1
2
Pod
Celkovo
Predĺženia
7:00Nezačal
Execration
Moon Chasers
1
1.40
2
2.81
Pod
1.71
2.5
Predĺženia
2.02
6
Medzinárodný, TT Cup
1
2
Pod
Celkovo
Predĺženia
Medzinárodný, Ukraine Win Cup
1
2
Pod
Celkovo
Predĺženia
7:00Nezačal
Gimadeev, Ruslan
Buluy, Sergey
1
2.14
2
1.63
Pod
1.81
74.5
Predĺženia
1.89
8
7:05Nezačal
Bencic, Belinda
Pegula, Jessica
1
2.38
2
1.64
Pod
1.98
20.5
Predĺženia
1.90
58